Pamiętaj!
Prawidłowo dobrane dodatki to ostatni szlif, który nada właściwy charakter twojej sukni. Mają wyeksponować Twój urok, osobowość oraz wszystkie walory.

DODATKI NA KOŃCU
Bez względu na wizję, to do sukni dobieramy dodatki, a nie na odwrót. Właściwym momentem na podejmowanie decyzji, będą przymiarki. Panna Młoda ma wtedy okazję sprawdzenia co pasuje najlepiej.

DOPASUJ DO SUKNI
Decyzje należy podejmować w sposób przemyślany. Suknia szykowna, bogato zdobiona  – ostrożnie z dodatkami. Zbyt duże mogą przytłoczyć suknie, zbyt małe mogą w niej zginąć. Dodatki muszą być dobrane nie tylko zgodnie z gustem i upodobaniem Panny Młodej, ale także muszą pasować do jej typu urody. Działanie w myśl zasady „mniej znaczy więcej” w większości przypadków sprawdza się najlepiej. Projektowane  u nas suknie, można kompleksowo ozdobić tymi samymi dodatkami, koronką czy wyszyciami.

ODPOWIEDNIO DO PORY ROKU
Pamiętaj, żeby swoją stylizację dopasować do pory roku. Na lato odpowiednim wyborem będzie koronkowe bolerko, lub dopinany tiulowy karczek -HIT tego sezonu! Etole, bolerko czy futerko to najlepsze rozwiązanie na chłodniejsze dni.  W firmowych Salonach Diana wszystkie okrycia możesz dobrać do kompletu z tej samej tkaniny. Dodatkowo istnieje możliwość zarówno zakupu jak i wypożyczenia.

JESZCZE WIĘCEJ NA GŁOWIE..
Charakter uroczystości, styl sukni i wyobraźnia Panny Młodej decydują o tym co w tym jedynym dniu włoży  na głowę. Tradycjonalistka zdecyduje się na welon. Krótki, długi, pojedynczy, warstwowy, czy zdobiony. Ale są też inne możliwości. Kapelusze dla odważnych, stroiki z woalką lub bez dla tajemniczych i kwiaty we włosach dla romantycznych. Każdy z tych elementów, bardziej czy mniej zdobiony, również skoryguje i podkreśli sylwetkę ( upięty wysoko, zmodeluje i optycznie wydłuży figurę). Typ urody, uczesanie, krój i styl sukni to wszystko musi się komponować jedną całość. Ostatecznie decyzja należy do Ciebie!

Divi WordPress Theme