WITAJ W SALONACH DIANA

Bardzo cieszymy się, że zdecydowałaś się na wybór sukni w firmowych Salonach Diana. Kompleksowa oferta sprzedaży w zakresie mody ślubnej oraz fachowa obsługa z wyspecjalizowanymi stylistami pozwoli Ci dokonać najwłaściwszych wyborów. W miłej atmosferze, pod profesjonalnym okiem postaramy się sprostać wszelkim wymaganiom. Mamy świadomość, że to ten jedyny, niepowtarzalny dzień w Waszym życiu.

Jak wybrać wymarzoną suknię ślubną?

 

JAK WYBRAĆ TĄ WYMARZONĄ?

Zadzwoń i umów się na wybór sukni ślubnej w salonach DIANA w Rzeszowie. Pozwoli nam to na pełną, komfortową obsługę oraz czas, który będzie tylko dla Ciebie. Jednocześnie, pamiętaj, w każdym salonie DIANA w Rzeszowie znajdziesz zupełnie inne modele. Warto zapoznać się z całą oferta, zanim będziesz chciała podjąć ostateczną decyzję.

ZAMÓWIENIE
Najbardziej optymalnym i bezpiecznym terminem na złożenie zamówienia jest okres 4-6 miesięcy przed planowaną uroczystością. Termin tej jest uzależniony od daty ślubu oraz marki sukni ślubnej. Jest to spokojny czas na realizację, dopasowanie i pozwala na bezstresowe podjęcie odpowiedniego wyboru.

PRZYMIARKA
Wstępny termin pierwszej przymiarki jak i odbioru sukni ślubnej określony jest w momencie złożenia zamówienia. Rekomendujemy, aby na około 5 dni przed pierwszą z ustalonych dat zadzwonić do Salonu DIANA, aby potwierdzić ustalony termin.

Ważne: Ustalone terminy, ze względu na różne przyczyny, również niezależne od nas, mogą być „ruchome”. W takim przypadku nasi konsultanci zaproponują Ci inny dzień spotkania.

Możesz być jednak spokojna, gotową suknię otrzymasz w ustalonym na początku terminie.

 

WYBÓR SUKNI

Podjęcie decyzji jest równie ważne, jak i trudne. Zdajemy sobie sprawę, że chcesz się czuć i wyglądać wyjątkowo. Nasze wieloletnie doświadczenie w kreowaniu wizerunku panny młodej zapewni Ci niezastąpioną pomoc. Pomożemy Ci w dokonaniu właściwych wyborów co do fasonu i linii i koloru kreacji. Oferta jest bogata i na pewno znajdziesz tam kreację odpowiednią dla siebie.

Możliwości jest wiele, możesz zdecydować się na konkretny model lub indywidualnie stworzyć suknię o jakiej marzysz. Istnieje również możliwość wypożyczenia poszczególnych modeli.

 

PRZYMIARKI

Przymiarki to czas, który pozwala nam popracować nad dopasowaniem i stylizacją Twojej sylwetki. Zaznaczamy, że ilość przymiarek, nie jest możliwa z góry do przewidzenia, zależy to od wielu czynników w trakcie naszej współpracy. Przyjmuje się, że powinny się odbyć dwa takie spotkania

WAŻNE: Na przymiarkę koniecznie zabierz ze sobą wybrane buty oraz biustonosz. Te dodatki jak i korekty modelu, zmiany koronki, zdobienia oraz inne elementy, razem, składają się na ostateczny efekt.

Dodatki, takie jak welon, stroiki, bolerka biżuteria będą sugerowane podczas przymiarki. Możliwości jest wiele i często ze względu na nowo napływające wzory, asortyment, zmienia się. Ostatecznie to Ty decydujesz jaka oferta podoba Ci się najbardziej.

Cenimy sobie profesjonalizm. W podjęciu trudnych decyzji, nasi fachowcy zawsze służą radą.

 

ODBIÓR

O końcowym terminie odbioru sukni decydujesz Ty. Ważne, żeby wszystko było dopięte na ostatni guzik. W momencie odbioru suknia jest odpowiednio zabezpieczona i zapakowana.

 

WAŻNE INFORMACJE

WAŻNE INFORMACJE

Przy złożeniu zamówienia, pobierany jest zadatek wysokości od 500zł

Na przymiarkę koniecznie zabierz ze sobą wybrane buty oraz biustonosz

Wszelkie zmiany mogą być uwzględnione w danym modelu, po wcześniejszym uzgodnieniu

Po odbiorze sukni, rozwieś ją w swobodny sposób na wieszaku na specjalnie przystosowanych do tego pętelkach wszytych wewnątrz. W taki sam sposób rozwieś welon.

Pamiętaj, że kreacja zamówiona w naszych firmowych salonach daje ci gwarancję oryginalności!

„You can hale anything you want. If you dress for it.” ~Edith Head